Blog

Pneumatic fitting

Categories:

leadership
IATF
Małgorzata Bieniaszewska
Emil Gdula
Marcin Kapała
Paweł Andersz
Karolina Ryszewska
Marketing
R&D
Magdalena Wysoczańska
Piotr Seligowski
Blog Main Image
Czy warto inwestować w utrzymanie ruchu?

Awarie maszyn są nieuniknionym elementem działalności przemysłowej. Każda z nich niesie ze sobą ryzyko zatrzymania produkcji, utraty czasu oraz kosztów naprawy. Według statystyk, aż 80% awarii ma charakter losowy.

Piotr Seligowski
Blog Main Image
Priorytetyzacja zadań przy użyciu macierzy Eisenhowera

„Czas to pieniądz”, a nie efektywne zarządzanie czasem to marnotrawstwo. Marnowanie czasu może wynikać z braku planu a przede wszystkim z braku wyznaczenia priorytetów.

leadership
Blog Main Image
Powiedzieć czy nie powiedzieć? Lider w obliczu poważnej choroby

Zdrowie to nasz najcenniejszy skarb, a gdy przytrafi się nam poważna choroba, staje się ono priorytetem. Dla lidera firmy, pytanie, czy powinien poinformować swoich współpracowników o swojej chorobie, jest trudnym dylematem.

Małgorzata Bieniaszewska
Blog Main Image
Onboarding w dziale handlowym – jak wdrożyć handlowca.

Dla nowego pracownika pierwsze dni w pracy z reguły dostarczają wiele niewiadomych i niewiele wskazówek, jak stawić czoła nowej rzeczywistości. A przecież wcale nie musi to tak wyglądać.

Marcin Kapała
Blog Main Image
HR wspiera lidera, czyli o tym, jak angażować zespoły do nowych projektów.

Zaangażowanie pracowników nie schodzi z czołówki tematów rozwojowych od kilku lat. Co chwile publikowane są dane i statystyki na temat spadającej liczby zaangażowanych zespołów.

leadership
Magdalena Wysoczańska
Blog Main Image
Bezpieczeństwo w firmie produkcyjnej

Bezpieczeństwo w firmie produkcyjnej jest kwestią o kluczowym znaczeniu, dlatego MB Pneumatyka stawia na to duży nacisk. Specyfika i dostępne technologie stosowane w naszej firmie są specjalnie dobierane tak, aby nie powodowały zagrożeń dla życia i zdrowia

Paweł Andersz