Ścieżka rozwoju

Pneumatic fitting

Poznaj nas! Każdy z naszych pracowników ma swoją opowieść, której rozdziały piszą się dalej. Zobacz, jakie są ich historie i to, jak może rozwinąć się Twoja ścieżka w naszej firmie.

Dynamiczna kariera

MB Pneumatyka to firma od ludzi, dla ludzi. Dołączając do nas stajesz się członkiem zespołu, w którym wszyscy mogą wzajemnie na sobie polegać. Zobacz jak przebiega ścieżka rozwoju w naszej firmie, aby przekonać się, co czeka Cię w MBP!

Kontakt i rekrutacja

Kontakt i rekrutacja

  • Stale poszukujemy osób chcących rozwinąć skrzydła w naszej rodzinnej firmie. Jest to szansa zarówno dla obeznanych z branżą specjalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją działalność w sektorze automotive.
  • Proces rekrutacji rozpoczyna się wraz z Twoją odpowiedzią na opublikowaną przez nas ofertę. Poza zgłoszeniem za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz również nawiązać kontakt z reprezentantem działu, w którym już wkrótce rozpoczniesz pracę. Każde otrzymane przez nas CV jest indywidualnie rozpatrywane – nikogo nie pozostawiamy bez odpowiedzi.
  • Twoje pierwsze spotkanie nie będzie tylko rozmową rekrutacyjną – to przede wszystkim moment na bliższe poznanie się.

Nasze historie – case study pracowników MB Pneumatyki

Choć wszyscy przeszliśmy – i wciąż przechodzimy – powyższą ścieżkę rozwoju, każda z naszych historii jest unikatowa. Zapoznaj się z nimi, a następnie napisz swoją własną opowieść w MB Pneumatyce.

Korzyści dla pracowników

Przyjacielska atmosfera
Jesteśmy firmą, której podstawę stanowią nawiązywane więzi i relacje. Wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom, świętujemy sukcesy i dzielimy się radością. U nas zawsze możesz liczyć na słowa wsparcia oraz pomoc ze strony kolegów i koleżanek. Dołączając do zespołu MBP stajesz się częścią tej rodziny.

Indywidualne wdrożenie
Pracę w MBP rozpoczniesz wdrożeniem w zakres wykonywanych obowiązków – dopasujemy do poziomu posiadanych przez Ciebie kompetencji. W trakcie wprowadzenia w środowisko firmy będzie towarzyszyć Ci opiekun, którego zadaniem jest wspierać Cię i pomagać na każdym etapie tego procesu.

Rozwój szyty na miarę
MBP pomaga rozwinąć skrzydła nawet najbardziej skrytym talentom – naprowadzimy Twoją karierę na ścieżkę, która pozwoli Ci najlepiej wykorzystać posiadane kompetencje. U nas szkolenia to nie biurokratyczna formalność, a realna okazja na szlifowanie już posiadanych umiejętności oraz odnajdywanie nowych.

Praca z profesjonalistami
MB Pneumatykę tworzą specjaliści, którzy od lat doskonalą się w pełnionych przez siebie obowiązkach. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na ich koleżeńskie wsparcie oraz radę na każdym etapie pracy. Pomogą Ci oni w procesie wdrożenia oraz pokierują na dalszej ścieżce rozwoju.