Biuro Zarządu

Pneumatic fitting

Odpowiedzialność za działania MB Pneumatyki spoczywa na rękach naszego Zarządu – specjalistów i ekspertów, którzy przekuwają swoją wiedzę i umiejętności w sukces naszej marki. Podejmowane przez nich decyzje kształtują spójny charakter firmy, w której każdy element i proces połączone są sobą w integralny sposób.

Paweł Andersz

Jako Prezes Zarządu jestem odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszych systemów zarządzania oraz sprawuję pieczę nad implementacją nowych rozwiązań. Dbam o to, aby na ścianach w firmie zawsze widniał certyfikat IATF16949. Optymistycznie podchodzę do życia, z uśmiechem na ustach wyznając zasadę: ograniczenia nie istnieją.

Paweł Andersz

President / CIO

Moim największym, życiowym osiągnięciem jest dwójka wspaniałych dzieci, których nazywam “towarzyszami życia”. Rola matki pomogła mi opanować do perfekcji dobrą organizację i umiejętność pracy pod presją czasu. Obie umiejętności z powodzeniem wykorzystuję jako asystentka Zarządu MB Pneumatyka, gdzie pracuję od sierpnia 2022 roku. Lubię nowe wyzwania i jestem osobą kreatywną. Staje się niebezpieczna gdy w moim progu gości nuda, co w połączeniu z zamiłowaniem do kreowania nowych rzeczy, skutkuje np. nowo zaaranżowanym pokojem.

Beata ZapotocznaKnows PolandKnows English

Board Assistant

[email protected]

tel: +48 532 335 885

Beata Zapotoczna
Family Picture

Szymon Ryszewski (szwagier)

Technology Specialist

Karolina Ryszewska (siostra)

Marketing Manager

Danuta Bieniaszewska (mama)

Była Prezes

Małgorzata Bieniaszewska

Owner

Łukasz Karpiej (mąż)

Area Manager